LED billboard

Potrebujete rýchlo a cielene osloviť Vašich existujúcich aj potenciálnych nových klientov? Využite reklamu na LED billboardoch a spropagujte Vašu firmu, novú službu alebo akciu.

Spoločnosť MEDIASCREEN s.r.o. Vám ponúka dynamickú reklamnú kampaň na vyše 50 vonkajších LED billboardoch v 28 mestách na Slovensku.

Trebišov, Vranov, Bratislava, Košice, Prešov, Stropkov, Humenné, Senec, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Rimavská Sobota, Žiar nad Hronom, Zvolen, Dolný Kubín, Liptovský Mikuláš, Námestovo, Ružomberok, Tvrdošín, Žilina, Nové Mesto nad Váhom, Považská Bystrica, Púchov, Kúty, Pezinok, Skalica, Nové Zámky, Topoľčany, Zlaté Moravce

Katalóg ponúkaných reklamných plôch si môžete stiahnuť tu.

Cena reklamnej kampane

Cena reklamnej kampane na LED billboardoch sa pohybuje na úrovni bežných lepených billboardov. Oproti bežným billboardom však nemusíte čakať na tlač a výlep plagátu. Váš reklamný spot môže byť spustený okamžite, a navyše môžete vizuál v priebehu kampane zmeniť.

Cena kampane závisí od:

  • Dĺžky reklamného spotu (10sec., 15sec., 20sec.)
  • Trvania kampane (1 mesiac, 2 mesiace, 3 mesiace,… 6 mesiacov, 1 ročná kampaň)
  • Počtu vybraných LED obrazoviek na ktorých má byť uverejnený reklamný spot

V prípade záujmu o vypracovanie konkrétnej cenovej ponuky nás neváhajte kontaktovať.

Cenu reklamnej kampane pre LED billboard v Trebišove a vo Vranove nad Topľou si môžete vypočítať tu:

LED obrazovka Trebišov

LED obrazovka Vranov n. Topľou

Tvorba reklamných spotov

Pre reklamnú kampaň môžete použiť vlastný reklamný spot/vizuál. Ak reklamný spot nemáte, radi Vám ho pripravíme na základe Vašich požiadaviek.